X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

جانباختن دانش آموزان نخبه من را متاثر کرد/ همچنان به تصویب قوانین بازدارنده نیاز داریم محمد جواد کولیوند گفت: رعایت قوانین مهمترین عامل بازدارنده در حوادثی چون واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان است و تصویب قانون صدور گواهینامه موقت نیز از جمله اقدامات موثر

   

وی افزود: براساس آخرین اطلاعات خواب آلودگی راننده عامل بروز این حادثه ناگوار شده و انتظار می رود با فرهنگ سازی بیشتر آمار چنین حوادثی کاهش یابد.

کولیوند با اشاره به کاهش تلفات جاده ای در سال گذشته خاطرنشان کرد: آمارکشته شدگان تصادفات جاده ای از ۲۷ هزار نفر به ۲۰ هزار نفر کاهش یافته اما هنوز هم تنظیم قوانین بازدارنده نیاز است.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: مجلس در سال گذشته قوانین بازدارنده بسیاری را در راستای جلوگیری از تخلفات رانندگی به دولت و نیروی انتظامی ابلاغ کرده است.

کولیوند با تاکید بر لزوم مکانیزه شدن جاده های کشور گفت: رعایت قوانین مهمترین عامل بازدارنده است و تصویب قانون صدور گواهینامه موقت نیز از جمله اقدامات موثر در این مسیر بوده است.

نماینده مردم البرز در مجلس در پایان اظهار داشت: فرهنگ سازی نیز از جمله اقدامات پیشگیرانه است که باید از سنین کودکی و در دوران دبستان در مدارس کشور آغاز شود.

 

 

 

آخرین مطالب

آخرین مطالب
بالا