X

بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

بخش میانی

محتوی نوشتاری

اعاده اموال نامشروع»|‌کولیوند: طرح\"اعاده اموال نامشروع\" اعتماد مردم به نظام را بیشتر می‌کند

  

دکتر کولیوند با اشاره به طرح "اعاده اموال نامشروع مسئولان" که در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است،اظهار داشت: طرحی در دست اقدام است که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه شده و در صحن علنی مجلس دوباره بررسی می‌شود.

نماینده مردم شریف کرج،فردیس،اشتارد وآسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امضاهای متعددی فردا قطعا برای این طرح اضافه می‌شود، افزود: نزدیک به 100 نفر این طرح را امضا کردند که قطعا بیشتر نیز می‌شود.

کولیوند با اشاره به جزئیات "طرح اعاده اموال نامشروع" گفت: اموال افرادی که از ابتدای انقلاب در سمت‌های متعدد مدیریت عالی جمهوری اسلامی ایران بودند مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر نامشروع باشد و این اموال کشف شد، با تصمیم مقامات قضایی به خزانه باز می‌گردد.

وی با بیان اینکه با تصویب این طرح به قانون تبدیل می‌شود و قوه قضائیه مسئول اجرای آن است، اضافه کرد: من موافق طرح "اعاده اموال نامشروع" هستم و البته باید در این مورد دقت شود و با یک فرمول دقیق این کار با ظرافت انجام شود.

رئیس کمیسیون  امور داخلی کشور وشوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یک طرح نباید مبدا تسویه حساب سیاسی و شخصی شود، عنوان کرد: آقای لاریجانی طرح را مسکوت نگه نداشته است و مخالفتی نیز ندارد، بلکه باید این طرح دقیق باشد.

وی درباره اهمیت این طرح در نزد جامعه و مردم، تاکید کرد: این قانون مکمل قانون‌های فعلی است و روند اجرایی به آن می‌دهد و طرح "اعاده اموال نامشروع " اعتماد مردم به نظام را قطعا افزایش می‌دهد.

 

 

 

آخرین مطالب

آخرین مطالب
بالا